0.80 € Angajam Mecanic Utilaje Grele Franta Parva

Munca In Strainatate Published date: Februarie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Parva

Angajam Mecanic Utilaje Grele Franta

⭕ PERIOADA CONTRACTULUI: 3 luni, incepand cu luna octombrie (posibilitate de prelungire).

DESCRIERE POST/SARCINI DE LUCRU:
Post intr-un atelier mecanic de reparatii utilaj greu pentru santier.
- intretinerea si reparerea aparatelor si masinilor de terasamente
- mentenanta masinilor si utilajelor (buldozere, excavatoare, buldoexcavatoare, bascule, etc)
- indeplinirea corecta si completa a sarcinilor din incinta atelierului mecanic

BENEFICII:
Salariu: 7.52 Euro/ora pana la 35 ore /sapt.
9.40 Euro/ora peste 35 ore/sapt.
(aproximativ 1500 Euro/luna la 44 ore/saptamana)
Transport* si cazarea asigurate
Contract de munca si asigurare de sanatate
*la semnarea contractului trebuie sa va platiti biletul de avion/autocar, valoarea biletului se va rambursa la sfarsitul misiunii.In cazul in care misiunea nu este dusa la termen salariatul va suporta costul biletului.

CERINTE:
Experienta in domeniu minim 5 ani
Permis B (minim 1 pers. din echipa)
Nu este necesar sa stie limba franceza

relatii la tel 732

Număr de telefon ✆ 0752608770

Parva, Bistrita-Nasaud