640.00 € Corsica/Italia-ingrijire Batrani Chiochis

Munca In Strainatate Published date: Martie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Chiochis

Corsica/Italia-ingrijire Batrani

⭕ Corsica/Italia-ingrijire batrani

Responsabilitati

- Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane/ bolnave.
- Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi,

SE OFERA : 800 - 1200 €/luna;
- Preluare de la aeroport;
- Consultanta pentru selectia celei mai potrivite familii angajatoare;
- Transport la familie;
- Monitorizarea candidatului pe toata perioada contractului;
- Cazare si masa oferite de catre angajator;
- Plecare rapida.
Cerinte:
- varsta: aprox. 35-55 ani;
- cu si fara experienta;
- cu si fara calificare;
- cunoasterea limbii italiene/franceze,este necesara;

Descrierea firmei:
Firma legal acreditata si inregistrata la ITM Bucuresti..
Reprezentant legal al angajatorului pentru Romania.
Asteptam CV urile dvs (in engleza si foto atasata), pentru interviu si oferta de munca.
Contact tel.(12-20h)/e.mail.
Persoana contact Facebook: Adrian Mihai.

0773973698

Chiochis, Bistrita-Nasaud