0.80 € Depozit De Logistica Din Olanda Ca Orderpicker Viziru

Munca In Strainatate Published date: Ianuarie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Viziru

Depozit De Logistica Din Olanda Ca Orderpicker

⭕ FEP European Consultancy cauta persoane dinamice si dornice sa lucreze in cel mai mare depozit de logistica din Olanda ca orderpicker.
Responsabilitati:
-stocarea produselor in depozit
-inregistrarea produselor in sistem
-incararea produselor pentru transport

Programul de lucru este de Luni-Vineri 06-15 ( se va lucra si in weekend). Se vor lucra 40 ore/ saptamana.
Orele suplimentare :
Orele inainte de 07:00 = 125%
Orele dupa 19:45 = 125%
Sambata = 125%
Duminica= 150%
Salarii incepand de la 1000 Net. In functie de disponibilitatea dvs. salariul creste.

Cazarea si transportul la munca este asigurat de catre companie.
Asigurarea medicala asigurata.

Cerinte:
-Limba engleza la nivel conversational
-Permis categoria B ( reprezinta un plus)

IMPORTANT! NU PERCEPEM COMISION!

Pentru detalii va stam la dispozitie la urmatoarele numere de :

+ 407 Alexandra Stoica
+ 407 Andreea Ciornei
+ 407 Diana Alecu

0725920264

Viziru, Braila