560.00 € Fotograf Hotelier & Consilier Foto In Spania Cerna

Munca In Strainatate Published date: Martie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Cerna

Fotograf Hotelier & Consilier Foto In Spania

⭕ Candidatul ideal

Nouă ne plac oamenii și de aceea vrem să cunoaștem oameni noi.
Se spune despre tine că ești visător dar organizat, comunici ușor și îți iei energia de la oamenii din jurul tău? Sau că ești pasionat de arta fotografică și că ai talente de negociator pe care vrei să le fructifici?
Dacă cel puțin trei dintre răspunsurile tale sunt da, atunci înseamnă că trebuie neapărat să ne cunoaștem. De ce? Pentru că noi căutăm un îndrăgostit de călătorii, aventuri și experiențe cu ceva pasiune pentru vânzări, fotografie și negociere.

De ce ne place de tine:
- pentru că îți dorești să te dezvolți profesional și personal
- pentru că ești dispus să înveți
- pentru că ești curios și ești înnebunit după călătorii și experiențe inedite
- pentru că ești pasionat de fotografie
- pentru că îți dorești să obții rezultate bune în ceea ce faci
- pentru că ești sociabil, deschis și cu chef de viață

Descrierea jobului

Joburile disponibile: Fotograf Hotelier & Consilier Foto

Fotograf Hotelier:
- Convinge turiștii în ceea ce privește realizarea de fotografii pe toată durata zilei
- Este prezent la principalele activități ale zilei
- Propune și realizează ședințe foto profesionale
- Colaborează în permanență cu consilierul foto
- Contribuie la buna dispoziție a turiștilor

Consiler Foto:
- Explică funcționarea serviciul nostru foto și utilizarea terminalelor
- Comunică și discută cu turiștii
- Realizează procesul de vânzare a fotografiilor
- Contribuie la ambianța generală în cadrul resortului
- Administrează partea funcțională a spațiului foto (primire și imprimare fotografii)

De ce o să îți placă de noi:
- pentru că o să te plimbi prin destinații exotice
- pentru că o să înveți lucruri noi
- pentru că o să te dezvolți la orice pas
- pentru că vei avea parte de cursuri de formare gratuita în Școala PhotoHotel (Stai liniștit, nu te vom trimite nepregătit pe teren.)
- pentru că nu mai trebuie să îți faci griji de aspecte precum cazare, masă, transport (Aaa. Nu ți-am spus? Cazarea, masa și transportul dus – întors sunt costuri de care ne vom ocupa noi.)
- pentru că vei lucra alături de o echipă cool, te vei distra și vei lega noi prietenii
- pentru că vei avea parte de un salariu de 700 Euro + comision din vânzări

Haide și tu alături de noi să fii un personaj din povestea PhotoHotel!

Descrierea companiei

PhotoHotel dezvolta un serviciu fotografic destinat turistilor din circuitul hotelier international. Este o companie europeana care isi desfasoara activitatea in Grecia, Spania. PhotoHotel imbunatateste continuu serviciile si calitatea pentru a raspunde intr-o maniera cat mai profesionista exigentelor turismului international.

Mai multe detalii aici: http://www.photohotel.com/ro/cariera/descopera-photohotel

0756527952

Cerna, Tulcea