0.80 € Ingrijire Batrani UK, Transport Gratuit, Cazare Gratuita O Luna Taureni

Munca In Strainatate Published date: Iulie 28, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Taureni

Ingrijire Batrani UK, Transport Gratuit, Cazare Gratuita O Luna

⭕ Una dintre cele mai importante companii de plasament din Europa caută:
INGRIJITORI BATRANI LA DOMICILIU (EXTERN)
BILETE DE ZBOR GRATUITE SI O LUNA CAZARE GRATUITA pentru toti candidatii care au trecut cu succes de interviul final si li s-a oferit un job unde sa ajunga pina la sfarsitul lunii august!
Locatie - Tonbridge UK
Asistenta in transport si gasirea cazarii
Cursuri de specializare/formare platite de angajator
Descrierea postului:
- veti calatori în casele clienților în timpul zilei, oferind servicii de la o companie simplă la o îngrijire mai specializată și personală, dacă este necesar.
Veți avea garantat minim 35 de ore pe săptămână.
Cerinte:
- permis de conducere obligatoriu
- fire empatica
- nivel bun de engleza
- numai doamne/domnisoare cu varste intre 23 si 60 de ani
- experienta este un plus dar nu obligatorie
Va rugam trimite-ti CVul dumneavoastra in engleza cu date de contact complete si consultantul nostru va va contacta direct.

Număr de telefon ✆ 0370800657

Taureni, Mures