600.00 € Operatorii Productiei Pentru SLOVACIA Si CEHIA!! Livezile

Munca In Strainatate Published date: Decembrie 16, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Livezile

Operatorii Productiei Pentru SLOVACIA Si CEHIA!!

⭕ Data de început: Imediată

Tipul de angajare: Contract de muncă

Localitate: Slovacia sau Cehia

Atenție! Avem o ofertă nouă, în cadrul unei fabrici din domeniul Automotive, în Slovacia. Obține un loc de muncă stabil și beneficiază de cazare și transport gratuite + bonusuri și tichete de masă.
Poziția deschisă este cea de operator în producție. Salariul este atractiv, iar mediul de lucru modern, curat și sigur.
Oferim
•Salariu de până 750€ net
•Transport gratuit
•Tichete de masă
•Bonusuri
Atribuții
•Asamblarea componentelor auto
•Vei lua parte la procesul modern de producție
Cerințe
•Minim 6 luni de experiență anterioară în producție

0746010944

Livezile, Bistrita-Nasaud