2.40 € Sofer Curierat - Full Time - AMAZON - UK Aninoasa

Munca In Strainatate Published date: Mai 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Aninoasa

Sofer Curierat - Full Time - AMAZON - UK

⭕ VLE - Sofer curierat - Full Time - UK
Despre VLE Logistics si responsabilitatile soferului

• Suntem o companie furnizoare de servicii pentru câțiva dintre cei mai mari comercianti și companii de livrare din țară și recrutam oameni cu simtul responsabilitatii pentru a se alătura echipei noastre din Marea Britanie.
• Experiența nu este necesară, totuși o etică profesională puternică fata de provocarile zilnice este ceea ce avem nevoie. Veți livra o anumită cantitate de colete într-o anumită zonă în fiecare zi.
• Avem o serie de locații diferite pentru a lucra in Marea Britanie.( Bristol, Worcester, Preston, Manchester)
• Compania va poate ajuta cu cazarea contra cost
• Puteti inchiria vehiculul de la companie
• Avem multi ani de experienta in recrutarea personalului din Romania
• Putem furniza referinte de la soferii care au lucrat cu noi cat si de la cei prezenti

Va vom vizita curand

• Vom sustine interviuri si o prezentare responsabilitatilor a acestei pozitii in 18 si 19 Septembrie 2017 in Bucuresti unde va veti putea intalnii cu reprezentantii companiei noastre care va vor putea raspunde la toate intrebarile.
• Va rugam sa ne contactati daca doriti sa va prezentati la interviu

Salariul si Beneficii

• Pana la £3000 pe luna
• Va oferim full induction si training
• Decontare a conbustibilului
• Greutatea maxima a coletelor este 25 kg
• Nu se fac colectari de colete
• Suntem la dispozitia dvs. Pentru orice nelamurire

Despre rolul soferului:

• Toate rutele sunt pregatite in GPS si coletele etichetate in functie de ordinea opririlor

Cerinte:

• Este obligatoriu sa aveti cazierul curat si un test pentru droguri si alcool va fi facut ( daca nu veti trece aceste teste nu veti putea lucra)
• Acceptam carnete de conducere eliberate in UK sau UE
• Trebuie sa aveti maxim 6 puncte pe carnetul de conducere ( nu acceptam puncte sau convinctii din cauza conducerii sub influenta alcolului sau fara asigurare)
• Varsta minima 25 de ani, carnetul de conducere de cel putin 2 ani vechime
• Limba engleza la nivel de baza este obligatorie

• Puteti lucra cu Van-ul (Duba) dvs. Sau puteti inchiria de la noi saptamanal. Se accepta doar Vanuri (Dube) nu si masini pentru pasageri
• Daca veti inchiria Vanul (Duba ) de la noi va trebui sa va schimbati carnetul de conducere in Marea Britanie

Cum aplicati:

• Accesati pagina noastra website www.virtual-le.com si mergeti la sectiunea Vacacies. Dupa ce veti complete formularul va vom trimite locului si orei unde vom sustine interviurile. Sau trimiteti in email la jobs (aron) virtual-le.com si va vom raspunde in curand. Sau trimiteti mesaj la 0044 789 6. Va rugam sa scrieti in limba engleza

Număr de telefon ✆ 0752561353

Aninoasa, Arges