Gratuit Taiere/toaletare De Copaci Criseni

Munca In Strainatate Published date: Martie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Criseni

Taiere/toaletare De Copaci

⭕ În prezent, recrutăm pentru clientul nostru, o organizație internațională de telecomunicații pentru toaletare de copaci, pentru in proiect în Irlanda.

Titlul poziției
Taiere/toaletare de copaci

Tipul de poziție
Angajarea pe durată lunga

Data de început
CÂT MAI CURÂND POSIBIL

Locație
Irlanda

A lua legatura:
Veroljub Mitrovic | 407

Responsabilitati:

Curățare, ascuțire și lubrifierea uneltelor și echipamentelor.
Urcarea pe copaci, folosind cârlige și curele de cățărare sau urcare pe scări pentru a avea acces la zonele de lucru.
Strângerea resturilor in urma operațiile de tăiere și de îndepărtare a arborilor în grămezi, folosind lopeți, greble sau alte unelte.
Tăierea ramurilor moarte și exceselor din copaci sau a ramurilor din jurul liniilor electrice, folosind echipamente de alpinism sau găleți de brațe de camion prelungite și / sau ferăstraie cu lanț, cârlige, fânețe, foarfece și mașini de tuns.
Încărcarea resturilor pe camioane pentru eliminare.

Calificări / experiențe profesionale necesare:

Experiență reală tăierea copacilor folosind diverse mașini/instrumente
Cunoștințe operaționale privind utilizarea ferăstrăului cu lanț
Abilitatea de a folosi corzi, hamuri și echipamente
Abilitatea de a menține o zonă de lucru curată și sigură într-un mod eficient
Abilitatea de a înțelege planurile și hărțile
Abilitatea de a lucra cu membrii echipei într-o manieră utilă și colaborativă
Permis de conducere nivel C este considerat un avantaj

Ce se ofera:

TRANSPORT gratis
CAZARE gratuita
SALARIU ATRACTIV!
ANGAJARE PE TERMEN LUNG

Număr de telefon ✆ 0334258130

Criseni, Salaj