0.80 € Zidar Ziduri

Munca In Strainatate Published date: Martie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Ziduri

Zidar

⭕ Descrierea postului :

Avem nevoie de 4 zidari .
Se ofera conditii exceptionale de cazare si salarizare foarte buna.

Cerinţe:

- ATENTIE :experienta de lucru obligatorie
- abilitatea de a lucra în echipă.
- persoane serioase , muncitoare si ordonate la locul de munca ( se pune accent pe calitate)
- fara probleme de sanatate
- fara probleme cu alcoolul

Oferim:

- cazare gratuita (inclusiv utilitatile) , internet,etc
- asigurare sanatate
- perioada lucrata adaugata la vechime pensie
- transport gratuit la locul de munca
- alocatie copii
- munca pentru o perioadă lungă de timp.
- echipament pentru muncă

Informații suplimentare:

Data inceperii: imediat
Suntem firma angajatoare, deci NU SE PERCEP COMISIOANE SAU TAXE !
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul la adresa de email sau puteti suna la nr de 0032 485 60 90 12

0743273066

Ziduri, Buzau