Gratuit Agent De Securitate La Sibiu Sibot

Paza Si Protectie Published date: Ianuarie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Sibot

Agent De Securitate La Sibiu

⭕ Securitas Romania, companie multinationala, lider mondial pe segmentul de servicii integrate de securitate, ofera o gama larga de servicii pentru beneficiari. Marimea clientilor nostri variaza, incepand de la magazinul din colt pana la industrii globale multimiliardare. Serviciile noastre de securitate, dezvoltate impreuna cu clientii nostri incorporeaza un grad ridicat de tehnologie. In timp ce paza umana inca reprezinta nucleul companiei Securitas, lucram continuu pentru a dezvolta ofertele noastre.
Vrei să lucrezi într-o Companie multinațională, dinamică, aflată în plină dezvoltare, unde să îți pui în valoare competențele și experiența profesională? Dorești să îți construiești o carieră într-o Companie care crede în oameni si rasplateste performanta angajatilor?
Poti face si Tu Diferenta alaturi de Noi!

Responsabilitati:

Sa cunoasca situatia operativa in fiecare moment al indeplinirii misiunii si modalitatile de interventie in caz de pericol iminent asupra obiectivului ori a personalului acestuia;

Sa realizeze interventia imediata pentru evitarea sau curmarea unor acte de amenintare ce ar putea interveni din afara ori dinauntrul obiectivului, ori ca urmare a unor pericole determinate de calamitati naturale ori cauze intamplatoare;

Sa actioneze pentru realizarea unei pregatiri specifice si de cultura generala necesare prestarii serviciilor de protectie si paza la nivelul cerut de indeplinirea ireprosabila a sarcinilor;

Cerinte:

-certificat de calificare : paza si ordine-constitue un avantaj Seriozitate si consecventa in activitate- Motivat de rezultatele obtinute- Tinuta ireprosabila si prestanta. - Sunt avantajate persoanele care au ajuns la varsta/experienta la care apreciaza stabilitatea;

Beneficii OferitePachet salarial avantajos, tichete masa, procent din prinderi/recuperari.

Rog contact la zero, sapte, doi, trei, cinci, doi, cinci, noua, opt, opt
sau catrdor2002adgmailpunctcom

Număr de telefon ✆ 0747234677

Sibot, Alba