Gratuit Angajam Agent Paza Berca

Paza Si Protectie Published date: Aprilie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Berca

Angajam Agent Paza

⭕ Candidatul ideal
-serios, punctual, spirit de echipa, prezentabil, cu experienta in domeniu paza si protectie, disciplinat, conditie fizica buna

Descrierea jobului
- obiectiv soseaua Atomistilor nr. 1, la intrarea in Magurele, fabrica productie alimentara
- permite sau nu accesul persoanelor si autovehiculelor in incinta
- raspunde de securitatea si siguranta obiectivului
- raspunde de bunurile societatii
- intretine spatiul verde

Beneficii:
- Contractul de munca este pe perioada nedeterminata
- Salariul si beneficiile sunt motivante si se vor negocia in urma interviului

Urmarim o colaborare de lunga durata

Pentru a putea aplica pentru acest post va rugam sa ne trimiteti un CV la adresa de mail din anunt sau sa ne contactati ic.

Pentru lista completa de anunturi : publi24.ro/anunturi-utilizator-780c6c7078696a

Descrierea companiei
Suntem o firma care are puncte de desfacere produse alimentare traditionale de calitate deosebita si o fabrica pentru productia produselor comercializate.

Locatia unde avem nevoie de personal pentru perioada nedeterminata este situata pe soseaua Atomistilor nr. 1, la intrarea in Magurele.

Număr de telefon ✆ 0785770103

Berca, Buzau