Gratuit Angajam Agenti De Paza Spatii Comerciale In Voluntari/Ilfov Filipesti

Paza Si Protectie Published date: Octombrie 19, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Filipesti

Angajam Agenti De Paza Spatii Comerciale In Voluntari/Ilfov

⭕ Angajam Agenti de Paza spatii comerciale in Voluntari/Ilfov

Descrierea postului:

- activitati de paza si control al accesului in obiective comerciale/retail;
- paza bunurilor, materialelor si valorilor aflate in raza obiectivului;
- raspunde pentru asigurarea unui serviciu de paza si aparare de calitate.

Oferta:

- salariu motivant,
- acordarea de prime pentru merite deosebite;
- posibilitatea majorarii salariului in functie de performanta;
- echipament de lucru adecvat solicitarilor si cerintelor beneficiarilor.

Descrierea companiei

S.C. ELNET SECURITY S.R.L. este companie nationala care furnizeaza servicii si solutii de securitate cu operatiuni in peste 200 de obiective din toata tara. Avem peste 1200 de angajati si suntem specializati in furnizarea serviciilor de paza umana. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Kaufland, Mega Image, Penny, LIDL, Brico Depot, Alexandrion, Cargill, Intercereal, Timken, s.

Număr de telefon ✆ 0762795684

Filipesti, Bacau