1.60 lei Angajam Tehnician Sisteme De Securitate Dostat

Paza Si Protectie Published date: Ianuarie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Dostat

Angajam Tehnician Sisteme De Securitate

⭕ Cerinte

Studii de specialitate (profil tehnic/electric/electronic/telecomunicatii);
Experienta profesionala de minim 1 an de zile pe o pozitie similara;
Cunoasterea sistemelor electronice de securitate existente pe piata romaneasca;
Cunostinte in domeniul sistemelor de alarma si detectie la efractie, supravehere video, sisteme avertizare la incendiu;
Carnet de conducere auto – categoria B (experienta minim 2 ani);
Cunostinte tehnice IT - Hardware si Software
Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activitati, rabdare, meticulozitate;
Dinamism, bune abilitati de comunicare si relationare la orice nivel, spirit de echipa;
Rezistenta la stres si program prelungit, disponibilitate pentru munca de teren.
Responsabilitati

Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;
Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari);
Coordonarea activitatilor impuse de derularea contractuala a unui proiect;
Interventii pentru sisteme electronice de securitate
Verificari periodice pentru sisteme electronice de securitate.

Se ofera salariu fix , masina si de serviciu.

0749183349

Dostat, Alba