Gratuit Angajare Agent Securitate Pitesti Arges Casimcea

Paza Si Protectie Published date: Aprilie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Casimcea

Angajare Agent Securitate Pitesti Arges

⭕ Companie multinationala, este in cautare de Agenti de Securitate pentru Obiectiv Pitesti/Topoloveni , Arges.

Responsabilitati:
Activitati de paza si patrulare .

Cerinte:
Studii medii – liceul,
Atestat / Certificat agent securitate/paza,

Atentie/ vigilenta, spirit de observatie, rapiditate in actiuni si in transmiterea informatiilor,
Disponibilitatea de a lucra in ture.

Beneficii:
PACHET SALARIAL ATRACTIV ,
Mediu de lucru tanar si dinamic,
Posibilitate de dezvoltare a unei cariere pe termen lung,
Garantam plata sporurilorpentru zilele de sarbatoare; 75% ore suplimentare; 25% ore de noapte; spor de weekend),
Angajam si persoane fara calificare.
Nr. 756
Nr. 723

Număr de telefon ✆ 0345177597

Casimcea, Tulcea