Gratuit Casier Tezaur _G4S Galati Belin

Paza Si Protectie Published date: Decembrie 25, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Belin

Casier Tezaur _G4S Galati

⭕ Cerintele postului:
- studii medii absolvite,
- cunostinte de operare PC si experienta in gestionarea numerarului – constituie avantaj,
- capacitate de mentinere a atentiei, spirit de observatie, indemanare si rapiditate, responsabilitate si integritate,
- disponibilitate de lucru in ture , preponderent de noapte.
Descrierea jobului
Descrierea postului:
- primeste de la seful de masa pachetele cu bancnote si documenele care le insotesc, le verifica si certifica preluarea acestora prin semnatura si stampila personala;
- depoziteaza fara intarziere pachetele cu bancnote in tezaur;
- controleaza periodic stocul din tezaur;
- gestioneaza comenzile de numerar;
Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu atractiv, plus tichete de masa conform numarului de zile lucratoare aferente fiecarei luni,
- acordarea sporului de noapte in procent de 25% si spor de week-end in procent de 8% in raport cu numarul de ore lucrate, plata orelor suplimentare,
- plata salariului la timp, siguranta locului de munca, tinuta de lucru gratuita, dotare corespunzatoare in raport cu activitatea desfasurata,
- asigurarea trainingului de specialitate pentru o cat mai buna integrare si adaptare in specificul activitatii,
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala.

Număr de telefon ✆ 0726141757

Belin, Covasna