Gratuit Cautam Coleg Pades

Paza Si Protectie Published date: Martie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Pades

Cautam Coleg

⭕ Societate comerciala din Brașov, angajam pompier pentru clădiri de birouri, cu sau fara experienta.
SE CERE:
Certificat calificare / atestat servant pompier
Disponibilitate pentru lucru în schimburi
RESPONSABILITATILE POSTULUI:
Intervine in cazul situatiilor de urgenta
Efectuarea serviciului de rond conform programului si itinerariului
SE OFERA:
- Contract individual de munca pe o perioada nedeterminata
- Conditii bune de munca
- Echipament individual de lucru si de interventie

Pachetul salarial se discuta la interviu ( conform noilor prevederi legale in domeniu legislatiei muncii ).

Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Salariu competitiv + Bonuri de masa.

CONTACT: Ovidiu Popa, TEL: 742

Număr de telefon ✆ 0748313442

Pades, Gorj