Gratuit Civitas PSG - Angajam Agenti De Securitate Ploiesti Ghergheasa

Paza Si Protectie Published date: Aprilie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Ghergheasa

Civitas PSG - Angajam Agenti De Securitate Ploiesti

⭕ Civitas PSG - unul dintre principalii furnizori nationali de servicii de securitate cu un numar de 3800 angajati, angajeaza in conditii avantajoase AGENTI DE SECURITATE pentru obiective spatii comerciale din Ploiesti - Decathlon Ploiesti .

www.civitasgroup.ro

Responsabilitati

Asigurarea pazei si protectiei bunurilor si persoanelor stabilite prin contractul de servicii cu beneficiarul.

Cerinte

- Minim 8 clase absolvite
- Apt medical
- Fara inscrisuri in cazier
- Disciplina, Punctualitate, Seriozitate

Beneficii Oferite

- Salarii motivante si la timp
- Seriozitate
- Medicina muncii GRATUIT
- Tinuta de serviciu GRATUIT

Civitas este o firma de paza si protectie cu capital integral romanesc privat, avand ca obiectiv principal de activitate atat insotire persoane, paza si protectie personala, transport valori, exploatarea mijloacelor tehnice antiefractie, interventie rapida in eventualitatea unui eveniment, activitati de investigatie, protectie a bunurilor si a persoanelor, cat si paza obiectivelor, bunurilor, valorilor, oferind in acelasi timp servicii de consultanta in domeniu

Număr de telefon ✆ 0793468378

Ghergheasa, Buzau