1.60 lei Dispeceri Centru Alarma Rachiti

Paza Si Protectie Published date: Februarie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Rachiti

Dispeceri Centru Alarma

⭕ Responsabilităţi:

-Monitorizeazã echipamentele de supraveghere digitalã și video instalate în punctul de lucru,
-Înregistreazã, analizeazã și gestioneazã mesajele de alertã recepționate,
-Comunicã echipajului de interventie situațiile de alertã și anunțã autoritãțile abilitate, în funcție de situație,
-Asigurã comunicarea cu beneficiarul pe durata evenimentului, dar și dupã soluționarea acestuia,
-Asigurã activitatea de raportare asupra evenimentelor,
-Propune soluții de îmbunãtãțire a serviciilor asigurate de cãtre Companie,
-Întocmește și/sau actualizeazã rapoarte de activitate.

Cerinţe:

-Studii medii - liceul,
-Utilizator PC – nivel mediu / avansat,
-Experienta minim 6 luni pe un post similar,
-Disponibilitatea de a lucra in ture.

Beneficii:

-Mediu de lucru tânãr și dinamic,
-Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung,
-Program de lucru flexibil,
-PACHET SALARIAL 2000LEI + TICHETE DE MASA (300LEI)

Număr de telefon ✆ 0727323605

Rachiti, Botosani