Gratuit G4S Cash Solutions Angajeaza SOFER/AGENT TRANSPORT VALORI - Salaj Lucieni

Paza Si Protectie Published date: Noiembrie 17, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Lucieni

G4S Cash Solutions Angajeaza SOFER/AGENT TRANSPORT VALORI - Salaj

⭕ G4S Cash Solutions angajeaza SOFER/AGENT TRANSPORT VALORI in Punctul de Lucru din jud. Salaj.

CERINTE
Agent Transport Valori (Insotitor/Casier):

- studii medii absolvite,
- atestat profesional de agent securitate eliberat de Politie
- disponibilitate pentru un program de lucru in ture,
- disponibilitate pentru deplasari frecvente,
- integritate, responsabilitate, rezistenta la stres, dinamism, motivatie pentru munca.

Sofer Transport Valori:

- permis de conducere categ. B+C, preferabil cu atestat de transport marfa,
- experienta profesionala minim 3 ani in profesia de conducator auto - obligatoriu,

RESPONSABILITATI:
Soferi autoblindata:
- conducerea autoblindatei cu care efectueaza transportul de valori, cu respectarea legislatiei in vigoare si a procedurilor interne;

Agenti transport valori:
- transportarea fizica a sacilor cu valori de la/la autoblindata, alimentarea ATM-urilor, asigurarea securitatii autovehiculului si a continutului transportului;
- supravegherea si apararea zonei de incarcare-descarcare, nepermitand niciunei persoane sa se apropie de autospeciala de transport valori pe timpul operatiilor de preluare si manipulare a valorilor;
- pe timpul deplasarii de la un beneficiar la altul, trebuie sa supravegheze traseul si sa acorde o atentie deosebita pe tronsoanele din traseu pretabile la actiuni de jaf si deturnare a valorilor.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- pachet salarial atractiv, incluzand tichete de masa conform numarului de zile lucratoare aferente fiecarei luni.
- spor de week-end in procent de 8% in raport cu numarul de ore lucrate, plata orelor suplimentare,
- plata salariului la timp, siguranta locului de munca, tinuta de lucru gratuita, dotare corespunzatoare in raport cu activitatea desfasurata,
- asigurarea trainingului de specialitate pentru o cat mai buna integrare si adaptare in specificul activitatii,
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala.

Pentru detalii si programari la interviu, ne puteti contacta la numarul de : 731 - Sergiu Bolos

0707076191

Lucieni, Dambovita