Gratuit G4S Cash Solutions Timis Angajeaza DISPECER SECURITATE Balsa

Paza Si Protectie Published date: Septembrie 25, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Balsa

G4S Cash Solutions Timis Angajeaza DISPECER SECURITATE

⭕ G4S CASH SOLUTIONS angajeaza DISPECER SECURITATE pentru in Punctul de Lucru – Ghiroda, jud. Timis

Cerinte:
- studii medii absolvite,
- cunostinte privind sistemele de supraveghere video - CCTV,
- atestat de Agent de securitate – obligatoriu,
- cunostinte solide de operare PC,
- disponibilitatea de a lucra in ture,
- atentie distributiva, capacitate de gestionare simultana a mai multor probleme,
- responsabilitate, capacitate de a lua deciziii rapide, rezistenta la stres.

Descrierea postului
- asigurarea monitorizarii intregii activitati din incinta Centrului de Procesare;
- verificarea si supravegherea functionarii in conditii normale a sistemelor de securitate, detectie incendiu, etc;
- supravegherea permanenta a accesului persoanelor in zona de procesare;
- transmiterea solicitarilor de remediere a defectiunilor tehnice constatate.

Beneficii:
- conditii salariale avantajoase,
- se acorda tichete de masa in valoare neta de 300 lei/lunar, in functie de numarul de zile lucrate,
- plata sporurilor aferente (spor de noapte, spor week-end, spor ore suplimentare, spor sarbatori legale),
- plata salariului la timp si siguranta locului de munca,
- training de specialitate pentru o cat mai buna adaptare la specificul activitatii,
- reale posibilitati de promovare.

Esti gata sa faci parte din echipa G4S?
Pentru orice detalii si informatii, ne puteti contacta la urmatoarele numere de : 730 - Ion Roibu

0746830391

Balsa, Hunedoara