Gratuit G4S SECURE SOLUTIONS Angajeaza Tehnician Sisteme De Securitate Zapodeni

Paza Si Protectie Published date: Februarie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Zapodeni

G4S SECURE SOLUTIONS Angajeaza Tehnician Sisteme De Securitate

⭕ G4S Secure Solutions, cea mai mare companie multinationala ce furnizeaza produse, servicii si solutii integrate de securitate la nivel mondial, lider in domeniul securitatii, angajeaza Tehnician Sisteme de securitate.

Conditii:
- studii specialitate (profil electric / electronic);
- experienta profesionala de minim un an de zile pe o pozitie similara;
- atestat ARTS (Tehnician SES);
- cunostinte temeinice in domeniul sistemelor electronice de securitate;
- carnet de conducere auto categoria B - obligatoriu;
- disponibilitate de a lucra pe teren;
- limba engleza de specialitate - nivel mediu;
- cunostine medii de operare PC;
- bune abilitati de comunicare si relationare, organizare si planificare, responsabilitate, flexibilitate.

Descrierea postului
- asigurarea functionarii sistemelor electronice de securitate aflate in locatiile beneficiarilor, executand lucrarea in conditii de calitate si la termenul stabilit, urmarind strict respectarea proiectului tehnic;
- executarea instalarii, up-gradarii, interventiilor solicitate si activitatilor de service ale sistemelor electronice de securitate;
- asigurarea interventiilor tehnice;
- receptia sistemelor electronice de securitate;
- implementarea noilor tehnologii de securitate electronica;
- efectuarea de audit tehnic pentru sisteme de securitate;
- evaluarea tehnica a sistemelor electronice de securitate instalate;
- acordarea de suport tehnic cand este cazul.

Oferta (bonusuri, beneficii)
- oferta salariala motivanta;
- tichete de masa;
- echipament adecvat;
- posibilitati de promovare;
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua.

Esti gata sa faci parte din echipa G4S?

Pentru orice detalii si informatii, ne puteti contacta la urmatoarele numere de : 728 si 731 sau puteti trimite cv-ul la adresa de mail recrutare.g4s(a)ro.g4s.com.

0371986423

Zapodeni, Vaslui