Gratuit Operator Call Center Dispecerat Barlad

Paza Si Protectie Published date: Martie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Barlad

Operator Call Center Dispecerat

⭕ Cerinte:
•Abilitati bune de comunicare si relationare;
•Cunostinte bune de limba romana;
•Cunostinte operare PC – MsOffice;
•Studii medii (diploma de bacalaureat)

Responsabilitati:

•Monitorizeaza dispozitivele conectate la dispecerat, prin intermediul echipamentelor / sistemelor din dotarea dispeceratului;
•Transmiterea prompta si corecta a informatiilor;
•Monitorizeaza permanent, in timpul serviciului, obiectivele conectate la dispecerat;
•Sa cunoasca in permanenta consemnele la obiective si modul de actiune in cazul producerii unor evenimente deosebite;
•Raporteaza de urgenta sefului ierarhic / coordonatorului de serviciu starile de alarma, sau orice alt eveniment deosebit;
•Coordoneaza si monitorizeaza actiunea echipajelor mobile;
•Intocmeste / completeaza documente, rapoarte / registre specifice activitatii desfasurate;
•Asigura informarea operativa privind ordinea si securitatea in obiective;

Beneficii Oferite

- Pachet financiar atractiv - negociat in urma interviului

0791342305

Barlad, Vaslui