Gratuit Recrutam Agenti De Securitate Mogosesti-Siret

Paza Si Protectie Published date: Mai 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Mogosesti-Siret

Recrutam Agenti De Securitate

⭕ SC Securitas Services Romania SRL, lider mondial in servicii de securitate recruteaza agenti de securitate pentru judetul Cluj.

Candidatul ideal:
- detine atestat de agent de paza
- persoana onesta, vigilenta
- persoana atenta la detalii
- are capacitate fizica excelenta

Atributii si responsabilitati:
- asigurarea integritatii bunurilor supravegheate
- raportarea imdiata a eventualelor incidenta
- colaborare directa cu clientul
- alte atributiuni specifice postului

Se asigura echipament de lucru complet si alte beneficii.
Veti avea oportunitatea sa lucrati intr-o companie multinationala in care angajatul este apreciat la adev sa valoare si posibilitati reale de promovare, in functie de performantele profesioanle.

Oferta este valabila atat pentru domni cat si pentru doamne.

Număr de telefon ✆ 0751824986

Mogosesti-Siret, Iasi