Gratuit Sef Obiectiv Paza - Timisoara Pogana

Paza Si Protectie Published date: Ianuarie 30, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Pogana

Sef Obiectiv Paza - Timisoara

⭕ Descrierea companiei

Companie de paza si protectie, specializata in oferirea serviciilor de paza si a serviciilor complete de prevenire si reducere a riscurilor de producere a incendiilor angajam sef obiectiv paza pentru centre comerciale din Timisoara.

DENUMIREA POSTULUI:

Sef obiectiv paza - Centru comercial Timisoara

RESPONSABILITATI:

- Raspunde de organizarea si executarea serviciului de paza in obiectivul/obiectivele incredintate ;
- Organizeaza turele de serviciu pe schimburi;
- Zilnic si ori de cate ori este nevoie va verifica punctele de lucru privind modul de indeplinire a atributiilor de catre agenti;
- Se ocupa impreuna cu sefii de tura de intocmirea fiselor de pontaj ;
- Intocmirea si trasnsmiterea zilnica a rapoartelor privind activitatea desfasurata, catre sefii directi;

CERINTE:

- Experienta in domeniu este obligatorie (3-5 ani)
- Atestat de paza - obligatoriu;
- Operare PC - Ms Office (Word, Excel);
- Abilitati organizatorice si de comunicare.

BENEFICII:

- salariu motivant;
- bonusuri in functie de performanta;
- posibilitatea de avansare in cadrul companiei;
- cursuri de perfectionare;
- de serviciu.

Informatii cu privire la interviu se pot obtine la nr. de 799

0713509045

Pogana, Vaslui