0.80 lei Sparta Guard - Agenti De Securitate Si Dispeceri Monitorizare Video Chirnogeni

Paza Si Protectie Published date: Decembrie 26, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Chirnogeni

Sparta Guard - Agenti De Securitate Si Dispeceri Monitorizare Video

⭕ Sparta Guard Security - firma cu cele mai bune conditii de lucru din judetul Prahova cauta : Agenti de Securitate si DISPECERI MONITORIZARE VIDEO conform legii 333/2003 pentru obiective situate in Bucuresti si Ploiesti.(logistice si comerciale)

Responsabilitati

Asigurarea pazei si protectiei bunurilor si persoanelor stabilite prin contractul de servicii cu beneficiarul prin supravegherea video.

Cerinte

- Experienta minim 12 luni ( Atestatul reprezinta un avantaj )
- Minim 8 clase absolvite
- Apt medical
- Fara inscrisuri in cazier
- Disciplina, Punctualitate, Seriozitate

Beneficii Oferite

- Transport Gratuit
- Salarii motivante si la timp
- Seriozitate
- Tinuta de serviciu GRATUIT

Pentru interviuri va rugam sunati la : 0372 030 982 sau 760
Ploiesti str.Tunari nr.26

Număr de telefon ✆ 0755007239

Chirnogeni, Constanta