Gratuit Tehnician Sisteme De Securitate Ostrov

Paza Si Protectie Published date: Martie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Ostrov

Tehnician Sisteme De Securitate

⭕ Angajam personal calificat pentru lucrari de cablare si montare a instalatiilor electrice de curenti slabi si sisteme de securitate (detectie incendiu, supraveghere video, control access, etc).
Candidatul ideal trebuie sa aiba indemanare si dorinta de munca, calificarea specifica o va obtine pe parcurs la locul de munca.
Constituie un avantaj:
- cunostintele tehnice in domeniul retelelor electrice si/sau a sistemelor de securitate;
- permis conducere categoria B.
Punct de lucru Bacau.
Se lucreaza si in deplasare in tara.
Descrierea jobului:

Executarea cablajelor, montarea corecta a echipamentelor si efectuarea conexiunilor aferente, cu respectarea proiectelor tehnice puse la dispozitie.
Asigura programarea, punerea in functiune si mentenanta sistemelor de securitate pe masura dezvoltarii personale a gradului de cunoastere in acest domeniu,

Se ofera
Salariu avantajos corelat cu piața muncii, in functie de nivelul de cunostinte, implicare, performanta si rezultate;
Bonuri de masă;
Decontarea eventualelor ore lucrate suplimentar;
Mediu de lucru profesional;
- Un loc de munca stabil, intr-un mediu de lucru placut, in cadrul unei firme care ofera angajatilor sai posibilitatea de a se dezvolta profesional.
Descrierea companiei:
Societate cu capital privat, infiintata in anul 2003, cu 9 ani experienta in instalarea sistemelor de securitate efractie, incendiu, CCTV, control acces.

Cerinte:
- dorinta de munca si capacitate de invatare;
- Permis de conducere Categ. B ;
- Serios, organizat, implicat, capabil sa respecte termenele de finalizare.

Număr de telefon ✆ 0716745663

Ostrov, Tulcea