0.80 lei Tehnician Sisteme Securitate Si Supraveghere Zagon

Paza Si Protectie Published date: Martie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Zagon

Tehnician Sisteme Securitate Si Supraveghere

⭕ Firma specializata in instalarea sistemelor de supraveghere video angajam tehnician sisteme de securitate dornic sa învete.

Obligatoriu permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:
•Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;
•Executa operatiuni de interventie, mentenanta si service asupra sistemelor electronice de supraveghere video instalate de societate sau preluate de aceasta;
•Instruirea utilizatorilor cu privire la functionarea si operarea sistemelor;
•Suport tehnic si service pentru echipamentele comercializate de companie;
•Executa lucrari de depanare si reparare a componentelor tehnice dezafectate, daca acest lucru este posibil/ realizabil, testeaza si pregateste echipamente de service;
•Consultanta tehnica oferita beneficiarilor firmei;
•Deplasarea la sediul clientului, pentru interventii, in urma solicitarii acestora sau asigurarea asistentei tehnice ic;
•Intocmeste documentatia necesara fiecarei interventii (fisa de interventie/ fisa de intrare în service/ proces verbal de predare primire, completare jurnal de service si registru jurnal);

Cerinte:
•Studii Medii / Superioare – finalizate, de preferinta in domeniu ingineresc (automatizari, electronica, telecomunicatii etc.);
•Capacitate de acumulare a cunostintelor si instruire in domeniul sistemelor de securitate;
•Capacitate de comunicare;
•Disponibilitate la program prelungit, flexibilitate;
•Constituie avantaj experienta in instalare, punere in functiune, programare sisteme electronice de securitate (incendiu, efractie, control acces, TVCI);
•Capacitate de comunicare, abilitati de analiza si planificare.

Beneficii
•Calculator de serviciu, masina de serviciu;
•Mediu de lucru profesional;
•Oportunitati de dezvoltare a carierei;
•Instruire la locul de munca;
•Bonusuri de performanta.

Asteptam CV-ul Dumneavoastra la adresa info ( at ) infointegrator ( . ) ro

0275558355

Zagon, Covasna