0.80 lei WGS Security Angajeaza Dispecer Video Vagiulesti

Paza Si Protectie Published date: Ianuarie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Vagiulesti

WGS Security Angajeaza Dispecer Video

⭕ WGS Security angajeaza dispecer video pentru monitorizare video.

Cerinte si responsabilitati:

-persoana serioasa si punctuala;
-persoana atenta la detalii;
-nu necesita experienta in domeniu;
-nu necesita studii superioare.

Beneficii:

-salariul(in mana) 1400 lei+posibilitatea efectuarii de ore suplimentare;
-fara munca fizica(activitatea desfasurandu-se la birou);
-incinta in care se desfasoara activitatea are instalat sistem de clima.

Localitatea:Timisoara,Calea Lipovei(in apropiere de Iulius Mall).
Pentru detalii,persoanele care sunt interesate sunt rugate sa sune la numarul de : 773 .

Număr de telefon ✆ 0758038615

Vagiulesti, Gorj