Gratuit Angajam Agent Imobiliare 50% Comision Brates

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Brates

Angajam Agent Imobiliare 50% Comision

⭕ Suntem dedicați și pasionați de ceea ce facem și ne dorim să atingem mari orizonturi în vînzări SI Inchirieri de imobiliare.
Dacă ai sau nu experiență în vînzări, dar îți dorești să lucrezi in echipa atunci alătură-te echipei noastre.

Responsabilități față de candidat:
- Analizarea pieții imobiliare
- Organizarea întîlnirilor, negocierilor și prezentărilor, intermedierea tranzacțiilor imobiliare
- Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți
- Organizarea și urmărirea întregului proces de tranzacționare
- Încheierea contractelor;
- Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă
- Perfecționare permanentă prin participarea la traininguri

Cerințe față de candidați:

- Constituie un avantaj experiența în vînzări
- Cunoașterea limbilor română și engleza
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă

Compania garantează:
- se acorda cele mai înalte comisioane, 50 % din incasari
- Abonament cu minute nelimitate
- Lucru într-un birou confortabil, langa Iulius Mall

- Pachet social complet- Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru modern
- Instruire obligatorie în domeniul imobiliare precum și traininguri .

0755765605

Brates, Covasna