Gratuit Angajam Asistant Manager/ Functionar Administrativ Ghergheasa

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Ghergheasa

Angajam Asistant Manager/ Functionar Administrativ

⭕ Cautam o persoana cu experienta, calm, constiincioasa, cu simt responsabil, cu abilitati comunicare si organizare

CANDIDATUL IDEAL:
- studii superioare
- abilitati de comunicare si lucru in echipa
- scriere corecta a limbii romane
- cunostinte de limba engleza (nivel avansat), limba germana constituie avantaj
- abilitati de lucru PC (Office, baze de date, Power Point, programe de grafica)
- carnet de conducere categoria B
- capacitate de analiza
- atentie la detalii si spirit organizatoric si de planificare
- creativitate si initiativa
- afinitate pentru domeniul tehnic

RESPONSABILITATI:
- asistarea managerului in activitatile zilnice
- asigura suport in coordonarea activitatii companiei
- intocmirea de rapoarte interne sau externe
- comunicare cu colegii in vederea solutionarii problemelor interne
- trimiterea de newsletter, organizarea paginii de facebook, mentenanta paginilor de anunturi online
- asigurarea promovarii eficiente a evenimentelor si actiunilor de marketing organizate
- asigura relatia intre societatea noastra si diverse institutii ale statului
- sa navigheze cu succes pe internet in identificarea solutiilor pe care nu le are (proactivitate)
- cunostiinte elementare de contabilitate primara si juridica. Exista disponibilitate pentru dobandire.
- evidente situatii financiare interne specifice activitatii
- evidenta furnizori si clienti (emitere facturi, urmarire achitare clienti, plati furnizori)
- registru de casa si deconturi cheltuieli
-  indosarierea si arhivarea decumentelor rezultate din activitatea firmei
- responsabilitati front office (emailuri, , fax etc)
- evidenta contractelor firmei
- aprovizionare periodica de materiale de lucru firma
 - alte activitati administrative specifice activitatii firmei

Descrierea companiei
Societatea a fost infiintata in anul 2009 si este specializata in comercializarea de utilaje pentru agricultura, lucrari comunale si forestiere

Firma noastra promoveaza si comercializeaza o gama larga de utilaje si echipamente: tractoare, incarcatoare frontale, tocatoare pentru curatarea pasunilor / miristei / santurilor, echipamente pentru intretinerea drumurilor comunale, echipamente de iarna, pentru zootehnie, remorci agricole si forestiere, echipamente pentru zootehnie, etc.

Beneficii
- salariu motivant
- lucru in echipa, mediu placut
- transport asigurat
- bonuri de masa
- laptop, de serviciu
- weekenduri si sarbatori legale libere.

Număr de telefon ✆ 0212463463

Ghergheasa, Buzau