Gratuit Angajam Asistent Manager Nasaud

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Nasaud

Angajam Asistent Manager

⭕ Cerinte:

-Studii medii sau superioare
-Cunostinte solide utilizare pachet Office
-Aspect placut, persoana amabila, politicoasa
-Persoana serioasa cu simtul responsabilitati ridicat
-Ambitioasa, cu abilitati de comunicare (interfata client)
- Capacitate de organizare a activitatilor zilnice

Descrierea jobului

- Inregistrarea si administrarea documentelor (contabilitate primara)
- Deplasarea la diverse institutii pentru indeplinirea sarcinilor administrative
- Primirea si distribuirea corespondentei
- Preluarea si directionarea prompta a apelurilor ice
- Intampinarea clientilor
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor
- Elaborarea si redactarea diverselor documente si situatii cerute de management

In schimbul serviciilor prestate oferim:

-Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere
-Posibilitatea unui contract pe termen lung
-Profesionalism, siguranta si respect.

Persoanele interesate ne pot contacta pe adresa de e-mail recrutare(at)stafftemp.ro sau pot suna direct la 749 pentru informatii suplimentare.

0755839645

Nasaud, Bistrita-Nasaud