Gratuit Angajam Operator Pentru Firma De Transport International De Marfa Vulturesti

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Vulturesti

Angajam Operator Pentru Firma De Transport International De Marfa

⭕ Angajam expeditor/operator pentru companie de transport international de marfa.

Cerinte:

•cunostinte operare PC
•cunostinte contabilitate primara(emitere facturi/chitante,ținere evidenta plati/incasari)
•seriozitate,responsabilitate,abilitate de a lucra in echipa

Responsabilitati:

•preluarea comenzilor de transport
•comunicarea detaliilor legate de incarcarea si descarcarea marfii
•solutionarea problemelor de transport
•urmarirea transportului pana la destinatie
•emiterea si procesarea documentelor necesare desfasurarii activitatii.

Număr de telefon ✆ 0350773287

Vulturesti, Arges