0.80 lei Angajez Secretara / Asistent Personal - Mobile Apps - IT Gura Sutii

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Gura Sutii

Angajez Secretara / Asistent Personal - Mobile Apps - IT

⭕ Candidatul ideal

• Limba engleza - nivel avansat (scris);
• Cunostiinte solide in a utiliza un calculator rapid, eficient, organizat; (hotkeys, shortcuts, Google wizard)
• Persoana analitica, organizata;
• Deschis la a invata lucruri noi cu o atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

Jobul presupune ajutarea directorului companiei si a intregii echipe cu rezolvarea diverselor probleme ce apar in fiecare zi.

Exemple de task-uri:

• formatarea unui calculator si instalarea unui Windows nou;
• proofreading, editing, copywriting - toate in engleza pentru social media / blog / site-uri;
• research si comparare a doua placi video pentru a alege varianta optima;
• raspuns la mailuri de suport;
• facut screenshots la toate aplicatiile competitoare;
• postat pe conturile de social media;
• comandarea de cabluri pentru monitoare;
• trimiterea in service a unor componente;
• lucrat in Wordpress pentru updatarea site-urilor firmei;

Acestea sunt doar cateva exemple. In mod constant apar alte nevoie, adesea consumatoare de timp, insa deloc dificile. Toate lucrurile noi vor fi explicate in detaliu. O persoana atenta, cu Engleza foarte buna, cunostiinte PC excelente si care stie cum sa foloseasca Google se va descurca fara probleme.

Avantaje:

• posibilitatea de a avansa si a ocupa un alt post in cadrul firmei, in functie de abilitati si preferinte;
• 21 de zile platite pe an, plus multe altele in perioada sarbatorilor;
• abonament de sanatate Regina Maria corporate;
• colectiv tanar, atmosfera relaxata, se incurajeaza pauzele si dialogul;
• 1400 lei net, plata la doua saptamani; meriti mai mult? demonstreaza si in cateva saptamani facem prima marire!
• bonusuri si mariri in functie de nivelul de implicare;
• program de ~ 30-35 de ore pe saptamana;

Descrierea companiei

Se lucreaza la sediul firmei, in sectorul 3, aproape de metrou. Programul incepe de la 10:00, se termina la 17:30, pauza de masa inclusa, de Luni pana Vineri. Se poate veni mai devreme / mai tarziu / recupera eventuale intarzieri.

Număr de telefon ✆ 0764632742

Gura Sutii, Dambovita