Gratuit Asistent Magazin Online Floresti

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Ianuarie 31, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Floresti

Asistent Magazin Online

⭕ Suntem o echipa tanara si cautam o colega pentru postul operator magazin on-line.

Punct de lucru: zona Liberty Mall - soseaua Viilor

Responsabilitati:

– Preluarea, confirmarea si administrarea comenzilor online, ice si monitorizarea expedierii coletelor la destinatari.
– Emitere facturi si documente de transport.
– Pregatirea marfii pentru expeditie.
– Comunica cu clientii si ofera acestora consultanta si informatii privind produsele comercializate, sugerand produse adecvate cerintelor.
- Desfasoara activitati de tip suport clienti: sesizari, reclamatii, incidente livrare produse, asista clientii in plasarea comenzilor etc.
– Participa la activitatile administrative din cadrul magazinului/depozitului (inventariere, curatenie).

Candidatul ideal:

- Cunostinte bune spre foarte bune si viteza mare de lucru in mediul online/PC (Word, Excel, MS Office, AdobeReader, e-mail, etc.).
– Rezistenta la stres in perioadele de varf.
– Memorie, atentie distributiva, capacitate de multi tasking.
– Experienta intr-un post similar din vanzari online constituie un avantaj.
- Persoana punctuala, disciplinata, organizata si comunicativa.

Număr de telefon ✆ 0785049810

Floresti, Prahova