Gratuit Asistent Magazin Online Tuzla

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Tuzla

Asistent Magazin Online

⭕ Asistent vanzari magazin on-line
Cerinte:
- Nivel studii - medii sau superioare
- Experienta similara constituie un avantaj
- Lb. engleza - nivel mediu
- Utilizare PC (excel, internet)

Candidatul ideal trebuie:
- Sa fie orientat spre client, spre rezultate cat mai bune de vanzare
- Sa aiba atentie la detalii
- Sa fie determinat si organizat
- Sa relationeze cu usurinta cu oamenii
- Sa aiba o atitudine pozitiva pentru ca suntem o echipa
Descrierea jobului
Principalele responsabilitati:
- Preluarea si procesarea comenzilor on-line, ice sau e-mail
- Emiterea documentelor necesare expedierii coletelor prin curier
- Ambalarea produselor aferente comenzilor in vederea expedierii
- Urmarirea status-ului comenzilor
- Crearea produselor noi pe site
- Trimiterea comenzilor la furnizori
- Verificarea stocului si up-datarea acestuia
- Verificarea preturilor si modificarea lor
- Alte activitati operationale

Program de lucru:
- 6 ore/zi (luni-vineri de la …….)

Sediul nostru se afla in Blv Principatele Unite nr 65 , in spatele Mitropoliei ( acces usor la metrou Piata Unirii)
Descrierea companiei
Hubertus Jagd - www.articolevanatoare.ro este un magazin on-line destinat vanatorii cu o experienta de 5 ani pe piata.

0724091892

Tuzla, Constanta