Gratuit Asistent Manager - Piatra Neamt Luica

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Februarie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Luica

Asistent Manager - Piatra Neamt

⭕ Companie internationala care activeaza in domeniul asistentei tehnice in cadrul Proiectului privind apa si apa uzata din zona Piatra Neamt cauta spre angajare asistent manager de proiect.
Candidatul ideal ar trebui sa detina:
-studii superioare finalizate;
-excelente calitati de organizare si comunicare;
-abilitati de lucru in echipa si sociabilitate;
-proactivitate, spirit de initiativa si eficienta;
-cunostinte bune de limba engleza scris si vorbit;
-foarte bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point);
-carnet de conducere categoria B;
Responsabilitati:
-responsabilitati privind planificarea resursei umane;
-acordarea de suport echipei de proiect in realizarea activitatilor specifice;
-activitati specifice de secretariat;
-controlul documentelor;
-responsabilitati privind relatia cu Beneficiarul;

Oferta noastra:
-pachet salarial atractiv;
-desfasurarea activitatii intr-o companie internationala;
-posibilitati de avansare;
-mediu de lucru competitiv;
-activitate de lucru in echipa;

Număr de telefon ✆ 0781352013

Luica, Calarasi