Gratuit Asistent Manager Mircea Voda

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Mircea Voda

Asistent Manager

⭕ Tip: Full Time
Nivel: Fără experiență, Entry-level, Middle-level
Loc: Cluj-Napoca, Cluj
Domenii: Back Office
Salariu: Nespecificat
Engleza: Da
Descrierea postului
- preluarea de apeluri ice si solicitarea informatiilor necesare de la clienti
- cunoasterea in timp util a oricaror modificari in baza de date
- promovarea ofertelor firmei prin diverse canale de publicitate
- cunoasterea publicitatii firmei pentru a realiza consilierea ica a clientilor
- realizarea de rapoarte

Cerinte
- studii superioare terminate sau in curs de finalizare
- cunostinte de operare pc
- abilitatea de analiza si sinteza
- capacitate de organizare, concentrare
- persoana sociabila, dinamica si adaptabila
Oferta
- mobil, laptop
- pachet salarial atractiv
- posibilitate de a lucra intr-o companie de prestigiu si de a construi o cariera alaturi de un colectiv tanar si ambitios.
Date contact
Asteptam cv-ul dvs. pe adresa de email

0712258760

Mircea Voda, Constanta