2.40 lei Asistenta Manager Part/full Time Independenta

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Ianuarie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Independenta

Asistenta Manager Part/full Time

⭕ Asistenta manager high class, cu atribuții administrative.

Programul de lucru:
-programul este destul de flexibil, postul este ideal pentru o studenta.

Domeniul:
- investitii, dezvoltari, intermedieri, administrari imobiliare.

Descrierea postului:
-activitati de secretariat, administrativ, contabilitate primara, protocol.

Localitatea:
Bucuresti,
Nivel de experienta:
- cu/fara experiența.

Aptitudini candidata:
- tânara prezentabila, high class, supla, inteligenta, sociabila, disponibila deplasari, cunoștințe PC, limba romana, limba engleza, carnet șofer categoria B sau posibilitatea obținerii cat mai rapid.

Beneficii:
- salariu fix 3000 lei, bonusuri de performanța, carte de munca, cazare(unde este cazul), posibilitate masina.

Rog cv si câteva poze relevante, contează mult si aspectul fizic.

Număr de telefon ✆ 0703006669

Independenta, Constanta