Gratuit Functionar Administrativ Tetchea

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Februarie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Tetchea

Functionar Administrativ

⭕ Cerinte Canditat:
- Limba Engleza nivel conversational (cerinta obligatorie)
- Permis conducere categoria B
- Mentine legatura cu autoritatile atunci cand e necesar;
- Sarcini de sofer protocol.

Daca te consideri a fi comunicativ, orientat spre rezultate cu reale abilitati de coordonare si organizare atunci asteptam cu interes CV-ul tau!

Descrierea jobului:
- Responsabilitatea simMentenanta automatelor de tip vending machine (aparate cu fisa/bancnote) pt zona alocata;
- Sa execute diverse sarcini administrative;

Beneficii:
- Program flexibil
- Masina de servici
- Salariu in acord cu responsabilitatile;
- Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori

0765993452

Tetchea, Bihor