0.80 lei Functionar Documentare Gura Sutii

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Ianuarie 26, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Gura Sutii

Functionar Documentare

⭕ Cerinte:
Studii medii absolvite;
Abilitati organizatorice;
Capacitatea de a asimila noi cunostinte.

Responsabilitati:
Incarca si descarca cutiile in si din autoutilitara;
Preia cutiile, le numara si verifica numarul de cutii sa fie identic cu cel din procesul verbal;
Transporta procesle verbale de predare primire a cutiilor la si de la diversele locatii ale companiei;
Transporta cutiile cu dosare si dosarele intre diverse locatii din Bucuresti.

Alte informatii:
Program de lucru: 08:00 - 16:30;
Locatia: Dragomiresti-Vale;
Transport asigurat de la statia de metrou Pacii;
Beneficii: 1200 lei net + tichete de masa.

Număr de telefon ✆ 0704116153

Gura Sutii, Dambovita