Gratuit Manager Restaurant Breaza

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Ianuarie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Breaza

Manager Restaurant

⭕ Căutăm cel mai neobișnuit director de restaurant al celei mai neobișnuite pizzerii: Dodo Pizza.
Suntem siguri că exiști și citești atent acest anunț. Doar dacă ești neobișnuit poți vedea oportunitatea pe care ți-o oferim.
Dodo Pizza este o rețea internațională, cu 225 de restaurante în 9 țări. Abia am deschis primul restaurant în București și în următoarea perioadă vom deschide încă 10 pizzerii.
Ai șansa reală să participi la construirea rețelei Dodo Pizza București.
Capacitatea ta de a lua decizii, de a coordona și motiva echipe, de a organiza o activitate minuțioasă și interesantă este primordială.
Ne place să spunem că suntem o companie IT care face pizza, deoarece toată activitatea este coordonată de softul nostru magic care stă la baza afacerii. Vino să vezi din interior ce înseamnă antreprenoriat adevărat, unde în fiecare zi vei lua decizii bazându-te pe indicatori financiari și standarde de calitate.

Atribuții necesare:
experiență în coordonarea, dezvoltarea și motivarea echipei;
organizare și multi-tasking;
calități de lider și gândire pozitivă;
rapiditate în execuția sarcinilor de serviciu;
dorința de dezvoltare profesională și obținerea de rezultate maxime.

Beneficii oferite:
loc de muncă stabil, oportunitate de creștere și dezvoltare profesională;
program de lucru stabilit personal în funcție de rezultatele obținute;
sarcini complexe și interesante care vor fi o provocare pentru oriceprofesionist;
echipă tânără și dinamică, motivată să realizeze performanțele stabilite;
salariu motivant în funcție de experiența candidatului și rezultatul interviului.

Îți oferim mai mult decât un loc de muncă și mai mult decât un salariu, vino în echipa noastră de neobișnuiți și te vei convinge!

Număr de telefon ✆ 0213269301

Breaza, Prahova