Gratuit Office Job\ Secretariat Beresti-Tazlau

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Beresti-Tazlau

Office Job\ Secretariat

⭕ Responsabilitati: Activitate de secretariat si relatii clienti. Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti. Crearea bazei de date cu potentialii clienti si contactarea acestora. Preluarea si directionarea apelurilor ice. Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice. Mentine in permanenta legatura cu partenerii firmei.
Cerinte: Abilitati de comunicare si relationare; Atentie la detalii, flexibilitate si dinamism. Cunostinte operare calculator. Experienta nu este necesara.
Beneficii: Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; Pachet salarial si mediu de lucru atractive.

Număr de telefon ✆ 0731524560

Beresti-Tazlau, Bacau