0.80 lei Receptionera-Beauty Center Bustuchin

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Bustuchin

Receptionera-Beauty Center

⭕ CAUTAM O PERSOANA cu personalitate si prezenta fizica placuta, energica, gandire pozitiva, amabilitate, serioasa, eficienta, punctuala, organizata si extrem de sociabila.
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV la adresa de mail.

Descrierea jobului
Cerinte:

cunostinte PC, Excel, Word;
Contabilitate primara (Smartbill)
- avantaj cunoastere limba engleza;
- profesionalism;
-Competente foarte bune de comunicare;
- Capacitate de lucru in echipa si atitudine pozitiva;

Responsabilitati:

- sa intampine clientii, sa identifice cerintele acestora si sa ofere informatiile necesare referitoare la serviciile oferite de salon;
- efectuarea de programari ice si organizarea acestora;
- incasarea contravalorii serviciilor sau a produselor;
- verificarea stocurilor de produse necesare in salon;
- Sa rezolve cu amabilitate doleantele clientelor
- Lucrul cu casa de marcat;
-se asigura training, instruire.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- se asigura training
- contract de munca ;

0744739410

Bustuchin, Gorj