Gratuit Recrutam Secretara! Lazareni

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Februarie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Lazareni

Recrutam Secretara!

⭕ Societate din mun. Braşov caută candidate în vederea ocupării poziţiei de secretară-recepţie!

Cerinţe:
- Punctualitate, rigurozitate şi profesionalism în îndeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Abilităţi de comunicare foarte bune;
- Excelentă cunoaştere a limbii romane, scris şi vorbit;
- Capacitatea de a prelua şi de a transmite informaţiile cu acurateţe, claritate şi precizie;
- Interes pentru învăţare continuă;
- Minim studii medii ;
- Cunoştinţe operare PC şi echipamente (fax, scan, copiator);
- Experienţa anterioară pe un post similar
- Cunoaşterea de limbi străine: limba engleza, nivel mediu sau avansat;
- Bună memorare a datelor;
- Bună planificare şi organizare;
- Atenţie distributivă;
- Rezistenţă la stres şi flexibilitate;
- Aspect fizic îngrijit.

Responsabilităţi:
- Primirea şi însoţirea vizitatorilor şi anunţarea vizitelor către conducere şi/sau angajaţii relevanţi;
- Primirea şi redistribuirea apelurilor ice şi mesajele preluate ;
- Răspundere în ceea ce priveşte păstrarea confidenţialităţii asupra informaţiilor despre firmă la care are acces;
- Înregistrarea şi repartizarea documentelor primite de la poştă sau curier către departamente;
- Actualizarea în timp real a registrelor de evidenţă specifice activităţii;
- Comandarea de taxi/tren/avion/hotel şi gestionarea deconturilor şi facturilor aferente ;
- Menţinerea evidenţei documentelor, îndosarierea lor in bibliorafturi;
- Întocmirea Awb-urilor şi împachetarea coletelor, precum şi înregistrarea plicurilor primite şi trimise.

Oferim:
- echipă tânără, atmosferă plăcută;
- un mediu în care învăţarea este încurajată şi continuă;
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- pachet salarial motivant + tichete de masă;
- Program de lucru de 8 ore, de la 08:00 la 17:00 cu pauză de masă.

Aşteptăm cu interes CV-urile dvs. însoţite de o poză recentă tip buletin!

Număr de telefon ✆ 0734865888

Lazareni, Bihor