Gratuit RED RING Angajeaza Secretar/a Valea Stanciului

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Februarie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Valea Stanciului

RED RING Angajeaza Secretar/a

⭕ Candidatul ideal .

Studii medii / superioare ( tehnice sau economice ) entry level

- Abilitati de comunicare
- Nivel avansat utilizare PC

Descrierea jobului

- preluarea si gestionarea apelurilor ice, corespondenta, faxuri,
- redactarea computerizata a ofertelor si a comenzilor,
- inregistrarea documentelor in contabilitate ( intocmirea registrului de casa ),
- verificare intrari- iesiri din gestiune ( facturi, avize, bonuri de consum),
- evidenta cheltuielilor, - urmarirea incasarilor facturilor clienti,
- urmarirea situatiei facturilor scadente,
- organizarea arhivei,
- verificarea si actualizarea bazelor de date,
- intocmirea raportului dintre vanzari si incasari,
- urmarirea autovehiculelor prin monitorizare flota,
- crearea portofoliului de clienţi,
- întreţinerea relaţiilor cu aceştia,
- promovarea produselor,
- vanzarea produselor şi serviciilor,
- stabilirea intalnirilor acolo unde era necesar,
- dezvoltarea continuă a portofoliului de clienţi prin atragerea de noi parteneri,
- urmărirea incasărilor,
- întocmirea rapoartelor de activitate,
- utilizarea programului SEAP - Sistem Electronic Achizitii Publice.

Detalii pe: http://atmd.ro/cariere/

Număr de telefon ✆ 0749160460

Valea Stanciului, Dolj