Gratuit Secretariat Si Contabilitate Primara Draguseni

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Draguseni

Secretariat Si Contabilitate Primara

⭕ Candidatul ideal are:
• Cunostințe bune de operare PC - MS Office (Excel, Word);
• Experiența de lucru în WinMentor constituie avantaj;
• Permis de conducere - obligatoriu;
• Memorie, perseverență, organizare, operativitate, corectitudine;
• Atitudine principială în relațiile cu oamenii;
• Atenție la detalii.

Responsabilități:
• Contabilizează şi înregistrează documentele primare în programul de contabilitate WinMentor;
• Contabilizează şi înregistrează facturile emise de furnizori pentru bunurile livrate ori serviciile prestate de companie;
• Contabilizează şi înregistrează registru de casă;
• Emite facturile de vânzare şi documentele specifice de expediţie către clienţii companiei; Transmite prin email sau fizic facturile catre clienti;
• Urmărirea şi verificarea plăţilor către furnizori şi a încasărilor de la clienţi.

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv;
• Tichete de masa;
• Program de lucru 8:30- 16:30

Număr de telefon ✆ 0717934229

Draguseni, Suceava