Gratuit Sef Serviciu Tehnic Savinesti

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Ianuarie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Savinesti

Sef Serviciu Tehnic

⭕ Cerinte:
- studii medii sau superioare - profil tehnic
- experienta in domeniu - minim 2 ani
- cunostinte avansate in domeniul instalatiilor
- operare PC - nivel mediu

Responsabilitati:
- coordoneaza toate activitatile personalului tehnic-administrativ
- asigura buna functionare a tuturor utilajelor si instalatiilor
- realizeaza si implementeaza planul de mentenanta preventiva pentru utilaje, echipamente, instalatii si spatii
- verifica modul in care se efectueaza lucrarile de intretinere si reparatii

Aptitudini:
- abilitati de planificare, organizare si coordonare
- abilitati bune de comunicare si de lucru in echipa
- proactivitate si flexibilitate

Beneficii:
- salariu motivant
- de servici
- o masa calda pe zi

CV-urile se depun la sediul societatii din Brasov, str. Traian nr.18, intre orele 09:00-17:00
Relatii la : 0268/315129

Număr de telefon ✆ 0724806016

Savinesti, Neamt