Gratuit Ajutor De Barman - Ospătar Foeni

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Februarie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Foeni

Ajutor De Barman - Ospătar

⭕ Candidatul ideal
Seriozitate, disponibilitate de învățare, abilități de comunicare și relaționare, spirit de echipă, capacitate de organizare.
Experiența în domeniu și cunoașterea unei limbi străine la nivel conversațional constituie un avantaj.
Experiența în sectorul alimentar și comercial constituie un avantaj.
Competențele se dezvoltă printr-o formare la locul de muncă.
Motivația și dorința de învățare sunt esențiale.
Descrierea jobului
Responsabilități de suport la preparare băuturi (cafea, ceai, fresh, cocteiluri alcoolice și non-alcoolice), servire, înregistrare și încasare comenzi, gestiune stocuri, curățenie.
Program de lucru în 2 ture de câte 8 ore, cu 2 zile libere pe săptămână.

Jobul este cu normă întreagă și contract de muncă cu durată nelimitată.
Orele suplimentare plătite și prime în funcție de atingerea obiectivelor.
Angajarea implică contract de muncă din prima zi.
Dacă sunteți interesat(ă), vă rugăm trimiteți un CV.

Reciproc este un local cu personalitate situat în centrul vechi al Timișoarei, cu spațiu de consum în interior și terasă situată în zona pietonală.

0727342417

Foeni, Satu-Mare