0.80 lei Angajam Ospatar Ilovita

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Martie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Ilovita

Angajam Ospatar

⭕ Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana, capabila sa asimileze rapid informatii despre produsele comercializate in cofetarie, sa consilieze clientii in functie de nevoile acestora si sa promoveze produsele si serviciile companiei.

Descrierea jobului

Consilierea clientilor in alegerea produselor de cofetarie.
Vanzarea si incasarea produselor existente in portofoliul cofetariei.
Este amabila , serviabila si comuncativa in relatia cu clientii .
Foloseste corect aplicatiile cu care lucreaza, astfel incat sa ofere informatii corecte si sa inregistreze corect solicitarile clientilor.
Identifica corect solicitarile clientilor, ofera raspunsuri profesioniste, se implica activ in rezolvarea problemelor semnalate de clienti, pastrand un ton amabil si profesionist .
Pastreaza si efectueaza curatenia in punctul de lucru .
Responsabilitate si flexibilitate.
Inregistreaza in casa de marcat vanzarile efectuate.
Salariu atractiv
Posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa dinamica si motivata
Un loc de munca sigur intr-un ambient modern

0345759153

Ilovita, Mehedinti