Gratuit Angajam Receptionera La Hotel Neon Magura Ilvei

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Februarie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Magura Ilvei

Angajam Receptionera La Hotel Neon

⭕ Suntem in cautare de persoane muncitoare, organizate si dornice sa lucreze pe termen lung pe postul de RECEPTIONER in domeniul hotelier. Locatia job-ului este in Timisoara.

Canditatul ideal:

Persoana pozitiva cu aptitudini foarte bune de comunicare, seriozitate, punctualitate, asumarea raspunderii la locul de munca
Cunostinte de limba engleza scris si vorbit – cerinta obligatorie!
Cunostinte de utilizare PC
Program de lucru 24/48.

Responsabilitati:

Raspunde intrebarilor si solicitarilor oaspetilor atat personal, cat si la telefeon. De asemenea preia rezervarile.
Verifica lista de sosiri si urmareste cerintele speciale.
Primeste oaspetii intr-o maniera ospitaliera si proceseaza cerintele acestora.
Verifica evolutia sosirilor, iar atunci cand este cazul contacteaza clientii pentru confirmarea rezervarilor.
Intocmeste actele necesare cazarii oaspetilor ( fisa de cazare, facturi, urmarirea si incasarea platilor).

Beneficii:

Siguranta locului de munca si contract pe perioada nedeterminata.
Pachet salarial motivant.

0257287449

Magura Ilvei, Bistrita-Nasaud